• FM 90.9

 • FM 90.9

 • FM 90.9

 • FM 90.9

 • FM 90.9

 • FM 90.9

 • FM 90.9

 

 

Kampüs Öğreniyor

  Hakan Ekemen' in hazırlayıp sunduğu sohbet programı.

Plütonik Duysteri

  Mizahi bir çerçevede gündemdeki olayları veya gelişmeleri dile getirerek muhabbete hayat buldurmaya çalışan bir programdır. Bunu yaparlarken Aykut ve Aygün'ün iç dünyalarını keşfedecek ve muhabbetlerine ortak olacaksınız.

in di Kampüs

Henüz Belli Değil

  Şimdilik her perşembe 21:00 - 22:00 saatleri arasında yayında olan radyo programı. Ama her an günü, saati, içeriği, sunucusu, ismi değişebilir. Çünkü henüz belli değil.

Toprağın Sesi

Gelişim Atlası

Kaptan'ın Gemisi

  Kendi şiirlerini de paylaşatığı Kaptanın Gemisi programını dinlemeye herkesi bekliyor.

Mısralar ve Notalar

  Kültür sanat konuları örneğin Edebiyat, Şiir, Roman, Öykü, Müzik, Türk-Yabancı Alternatif Müzikler üzerine söyleşi, sohbet tadında her kesime hitap eden bir programdır.

Meczup

  Yapım aşamasında...

Devr-i Alem

  Dünyanın dört bir köşesinden hiç duymadığınız müzikler, konuklarla güzel muhabbetler ile eğlenceli zaman geçirebileceğiniz muhteşem bir program.

SEKSENLER DEJAVU

Çöl Yağmurları

  Program daha çok şiir içeriklidir. İlginç hikayeler, kitaplar ve güncel konular yer alır. Daha çok sanatsal olaylara yer verilir. Programda kitaplar, yazarlar ve onların hayat hikayeleri yer alır. Müzikler genelde slow tarzdadır.

Gerçekten mi?

  Yapım aşamasında..

Şehirden Şehire

  Programda yer tarifinden çok yerlerin mahiyetlerinden bahsediliyor. Yörelerin özellikleri, insanlarının kişilik özelliklerine yer veriliyor. Anlatılan yörenin müziklerinede yer verilecek olan bu program belgesel formatından ziyade muhabbet içerikli karma bir program.

İlahiyat Saati

  Program her hafta alanında uzman konuklarıyla sizlerle.